Корзина порожня
«Двері України» / Про компанію

Про компанію

Информация о компании Двери Украины

«Двері України» — дім починається з входу

Приказка «Мій дім — моя фортеця», без сумніву, справедлива. Більш того, кожен власник фортеці знає, наскільки важливо попіклуватись про те, щоб вхід в неї був максимально надійним та, одночасно, мав відповіний презентабельний зовнішній вигляд.

Компанія «Двері України» вже 19 років працює над тим, щоб в кожному домі були саме такі вхідні двері. Будучи виробником, ми створюємо надійні та довговічні конструкції, розроблені по своєму зовнішньому вигляду, ціновій категорії та декору. Також, ми постачаємо міжкімнатні двері на оптових умовах співпраці.

Створюючи якісну продукцію, над технологіями виготовлення котрої працює багато досвідчених майстрів, ми з однаковою увагою відносимось до роботи, як з приватними клієнтами, так і з оптовими покупцями та дилерами.

Як ми розвиваємось?

  • Ми почали працювати в сфері продажів дверей ще в 2003 році. Тоді це був роздрібний салон, котрий пропонував великий асортимент дверей різних виробників.
  • З часом, вивчивши ринок, ми зрозуміли, що можемо створити красиві та надійні вхідні двері, за доступоною ціною. Так ми зайнялись власним виробництвом.
  • Офіс нашої компанії знаходиться в Білій Церкві, але наші дилери працюють по всій Україні.
  • Після того, як з'явився інтернет-магазин: клієнти отримали можливість ознайомитись знашим асортиментом, не виходячи з дому.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Компанія «Двері України» виконує під замовлення двері різних моделей та типів. Вибравши комплектацію, колір, дизайн, декори зі скла, алюмінію, нержавіючої сталі та покриття ПВХ плівкою, чи колір фарби по RAL, або, навіть грунт підготовлений для власного фарбування — ви отримаєте індивідуальну дверку, за власним дизайном та самком. Ми користуємось сучасною виробничою базою, обладнаною всім необхідним для створення якісної продукції.

Міжкімнатні двері інших виробників ми пропонуємо по вигідним цінам. У нас працює швидка доставка Ваших замовлень. Ми знаємо які критерії важливі для оптових покупців, тому, ми готові запропонувати найвигідніші рішення по асортименту та співпраці.

Чуму покупці обирають «Двері України»?

  • На всі вироби, котрі ми пропнуємо, передбачена гарантія терміном 12 місяців.
  • В приорітеті вибору товарів, котрі ми пропонуємо є якість та вигідна ціна.
  • Умови доставки передбачені таким чином, що Ви можете отриати наш товар в будь-якій точці України, зручним для Вас способом.